اجاره اتومبیل در فرودگاه امام

اجاره اتومبیل در فرودگاه امام

فرودگاه بین المللی امام که در سال های اخیر به عنوان جایگزین فرودگاه مهرآباد که در حال حاضر در شهر تهران واقع شده است طراحی شد و در فاصله حدود 30 کیلومتری شهر تهران قرار دارد.

هر روز مسافرین بسیاری از این فرودگاه بین المللی استفاده میکنند و سفر های خارجی خود را از این فرودگاه آغاز میکنند.

اجاره اتومبیل در فرودگاه امام

کسانی هستند که شخصیت های مهمی هستند و حتما باید با خودروهای تشریفاتی آنها را از فرودگاه به تهران آورد، در این حال بسیاری از پرواز هایی که مسافرین انجام میدهند زمان برگشت آن نیمه های شب است و پیدا کردن یک خودرو تشریفاتی در آن ساعت از شب کار بسیار مشکلی است.

شما عزیزانی که مسئولیت این کار را به عهده دارید میتوانید از اجاره اتومبیل در فرودگاه امام استفاده کنید و از خدمات اجاره ماشین بهره مند گردید.

با اجاره خودرو به همراه راننده که میتوانید آن را رزرو هم بکنید خودروی مورد نظر شما طبق ساعتی که تعیین کرده اید در فرودگاه امام منتظر شما می ماند تا پرواز شما به زمین بنشیند.

اجاره اتومبیل در فرودگاه امام

اگر هم گروهی از مسافرین را میخواهید به هتل ببرید میتوانید از اجاره ون با راننده و یا اجاره ون بنز و یا هیوندای استفاده کنید و گروهی از مسافرین را به سمت محل اقامتشان راهی کنید.

اجاره ماشین در فرودگاه امام یکی از خدمات کمپانی ما میباشد که شما عزیزان میتوانید برای اینکه زمانی که از سفر بازگشتید دیگر درگیر پیدا کردن خودرو برای برگشت تان به محل اقامتتان باشید از خدمات اجاره خودرو ما استفاده کنید.

بی صبرانه در انتظار خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *